ŞAHAN GÖKBAKAR HALKA ‘LEŞ KARGALARI’ DEDİ

Yeni vizyona girecek Recep İvedik 6’ya karşı sosyal medya başlatılan #recepivedik6gitmeyecegim kampanyasına Şahan Gökbakar’ın verdiği cevap büyük tepki çekti.

Filme gidilmemesi tavsiyesinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar; ‘Leş kargaları saldırmaya başladı’ dedi.

Barış Pınarı Harekatı’na ve Diyarbakır Annelerinin çığlıklarına sessiz kalmaları nedeniyle büyük eleştirilen alan tartışmalı komedyenler Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’a sosyal medyada tepkiler dinmek bilmiyor.

CEM YILMAZ’A GİŞEDE ‘BARIŞ PINARI’ ŞOKU

Belaltı esprileri ve Türk örf ve aile geleneğine uymayan filmleriyle bir neslin ahlakını bozan komedyen Cem Yılmaz’ın bir önceki filminin ilk 3 günde 1 milyon 300 binden fazla kişinin izlediği, son filmi ‘Karakomik’ filmlerin sosyal medyada başlatılan #cemyılmazfilminegitmiyorum kampanyası sonucunda ilk 3 günde sadece 276 bin kişi tarafından izlendiği bildirildi.

ŞAHAN GÖKBAKAR’DAN KÜSTAH PAYLAŞIM!

Recep İvedik filmleriyle nedeniyle yerden yere vurulan ancak yine de çok izlenen Şahan Gökbakar, Barış Pınarı Harekatı’na yönelik sessiz kalması sebebiyle çok eleştirilmişti. 8 Kasım’da vizyona girmesi beklenen filme karşı bugün sosyal medyada #recepivedik6gitmeyecegim kampanyası başlatıldı.

Filme boykot çağrısına karşı komedyen Gökbakar haddi aşan bir açıklamada bulundu ve halka hakaret ederek ‘Leş kargaları saldırmaya başladı’ dedi.

İŞTE O PAYLAŞIM:

 

SERDAR ARSEVEN’DEN ŞAHAN’A TOKAT GİBİ CEVAP

Bu açıklamaya bir çok ünlü isim ve halkın bir çok kesiminde sert tepkiler yükseldi. En sert tepkiyi verenlerden biri de Gazeteci- Yazar Serdar Arseven oldu.

Arseven Şahan Gökbakar’ın bu küstah açıklamasına; ‘Kargalar ve leş: Şahan Gökbakar kendisine yüklenenler için, “Leş kargaları saldırmaya başladı!” demiş.Buradaki “karga” kendisine saldıranlar ise… “Leş” kim olur düşünsene!’ şeklindeki cevabına çok kısa sürede binlerce beğeni geldi.

ŞAHAN’A BİR TEPKİ DE HASAN KAÇAN’DAN

Usta oyuncu Hasan Kaçan da Şahan Gökbakar’a yönelik Twitter hesabından;

‘Ah be delikanlı. Futbolu bilirsin. Kendisini protesto eden tribünlere hakaret edip, el kol hareketi çekilmeyeceğini bilmez misin?’ sözleriyle tepki gösterdi.

Related posts

Leave a Comment